Privátne spoločníčky

Práca privátnych spoločníčiek je založená  za účelom odreagovania, pobavenia či oslobodenie sa od bežných, každodenných starostí.  A to je to, čo môžete od privátnych spoločníčiek očakávať aj vy.

Povinnosti, úlohy, termíny môžete nechať pred vstupom a u nás si doprajete pohodovú atmosféru, zábavu a príjemné prostredie v spoločnosti šarmantných dievčat a žien. Na to, čo Vás sužuje, alebo trápi, zabudnete. A to všetko v maximálnej diskrétnosti a bez akýchkoľvek obáv o súkromie. U nás si môžete byť istí, že Vaše súkromie a aktivity, sú len Vašou záležitosťou a všetko, čo podniknete v našich priestoroch sa nedostane von. Budú sa Vám venovať výhradne individuálne a maximálne diskrétne. U privátnych spoločníčiek si môžete byť takisto istý aj nadštandardnými službami. K týmto službám môže patriť napríklad odvoz domov zdarma, ktorý Vám zabezpečí naša spoločnosť či fľaša lahodného vína a podobne. Pri našich privátnych spoločníčkach sa nemusíte obávať, že sa na Vás vrhne a bude Vás lákať do izbičky, vy môžete prísť aj len za účelom vypitia lahodného drinku v spoločnosti dámy, porozprávania sa, či masáže. Všetko závisí na Vás a Vašej chuti.

U nás je samozrejmý prípadný escort na Vami určené miesto. Naše privátne spoločníčky sú vždy usmievavé, šikovné dievčatá a ženy, ktoré sa neboja experimentovania, sú inteligentné, ústretové a dobre naladené, s chuťou splniť Vaše najtajnejšie priania,  túžby a samozrejme sa o Vás dobre postarajú.
Cenník:
  • Relaxačno-zábavno-oddychová služba - 60 minút, 100 € (s DPH)
  • Relaxačno-zábavno-oddychová služba - 30 minút, 70 € (s DPH)

Ak chcete byť súčasťou nášho tímu vyplňte formulár
Poplatok: 20€ / mesiac (Privátne spoločníčky pracujúce v našom tíme poplatok neplatia)

Lili
Vanesa
Saša
Kristína
Sofia
Gabika
Niki
Viki
Lea
Shantal

Stránky