Masáže

Dovoľte, aby sme vám predstavili novinky, resp. služby, o ktoré sme našu spoločnosť rozšírili.  Konkrétne hovoríme o masážach! Masážny salón sa nachádza na Olbrachtovej ulici č. 3 v Trenčíne. Disponuje krásnym prostredím, v rámci ktorého sme za zamerali na čistotu a maximálne upokojujúcu atmosféru, kde zabudnete aspoň počas masáže na akékoľvek problémy, starosti a odpočiniete si nielen po fyzickej, ale i psychickej stránke. Tím masérov tvoria ako muži, tak i ženy. Všetci sú vyštudovaní a znalí svojho odboru, s profesionálnym prístupom, dlhoročnými masérskymi skúsenosťami a samozrejme diplomami. Prejdime však ku konkrétnym typom masáží, ktoré si (zatiaľ) môžete objednať na našom telefónnom čísle 0915 333 363.

   
 
Masáž celého tela
 
Masáž poskytuje pohodlie, úľavu a zdravotné výhody pre ľudí všetkých vekových kategórií a životného štýlu. Víkendovým aj výkonnostným športovcom, ťažko pracujúcim, prepracovaným manažérom, alebo ľuďom s menej aktívnym životným štýlom. Všetci môžu profitovať a užívať si mnoho výhod masáže. Jemná masáž ovplyvňuje nervový systém cez nervové zakončenia v pokožke, stimuluje uvoľňovanie endorfínov (prirodzené "dobré" hormóny), ktoré pomáhajú navodiť relaxáciu, zmiernenie bolesti a podporuje pocit pohody. Pomáha zvrátiť škodlivé účinky stresu, má vplyv na spomalenie srdcovej frekvencie a dýchania.Harmonizuje metabolizmus. Znižuje krvný tlak. Silnejšie masážne techniky stimulujú krvný obeh na zlepšenie prísunu kyslíka a živín do tkanív tela. Napomáha lymfatickému systému vylúčiť odpadové produkty. Zmierňuje napätie, uvoľnuje stuhnuté svaly a stuhnutosť kĺbov, zlepšuje mobilitu a celkovú pohyblivosť. K výhodám masážnej terapie patrí aj psychologický aspekt. Ľudský dotyk ponúka starostlivosť, ktorá je inou formou nenahraditeľná. Tým, že prispieva k celkovému pocitu šťastia a pohody, zlepšuje psychické aj fyzické zdravie. Kým jednorázová masážna terapia sa môže ukázať ako veľmi prospešná, hlbšie a trvalé výsledky sa dosahujú pravidelnou masážou po dlhšiu dobu. Ďalšie výhody: znižuje stres, napätie a úzkosť, zlepšuje držanie tela, zvyšuje počet červených krviniek, znižuje intenzitu a frekvenciu napätia, bolesti hlavy, zrýchľuje sa lymfatický systém, rozťahujú sa cievy...
 
Cena: 90 min / 50 €


                                                                                                           
 
Tejping
 
Princípom tejpovania je funkčné naťahovanie špeciálnej flexibilnej pásky. Tejpovanie je široko používaný terapeutický postup, a to nielen pri športových úrazoch, ale aj u mnoho iných ochorení, ako sú svalové nerovnováhy, nestabilné kĺby a ochorenia nervového riadenia, ktoré sa prejavujú na pohybovom trakte. Proprioceptívne vnímanie má významnú úlohu v liečbe pri tejto metóde je užitočným nástrojom pre vnímanie pacienta tým, že koža je ťahaná a tým spôsobom informuje centrálny nervový systém o limite rozsahu pohybu v kĺbe bez toho, aby mohlo prísť k poškodeniu, ktoré je v rozpore s liečbou tohto stavu. Počas liečby napomáha hojeniu podporuje a chráni poškodené štruktúry pred ďalším zranením alebo stresom. Tejpovnie taktiež znižuje potrebu dlhodobej liečby a tím skracuje dobu mimo športovej alebo pracovnej aktivity pre pacienta.
Cena: od 10 €

                                                                                                           
 

Thajská masáž
 
Thajská masáž je jedinečný typ masírovania tela a svalov, ktoré je charakteristické naťahovaním tela a intenzívnou hĺbkovou bodovou masážou. V súčastnosti je klasická thajská masáž považovaná za medicínsku disciplínu používanú pri liečení rôznych problémov. radičná thajská masáž nie je len masírovanie svalov a kĺbov, ale predstavuje tiež pracovanie s akupresúrnymi bodmi pozdĺž neviditeľných dráh , nazývaných "desať thajských masážnych dráh" alebo "energetické dráhy". Všetky sa nachádzajú asi 2 cm pod pokožkou a prechádzajú celým telom. Stláčanie bodov na týchto dráhach stimuluje prúdenie vnútornej energie (elementu vzduchu) v tele, priamo lieči choré orgány a žľazy a odstraňuje toxíny z telového tkaniva. Výsledkom je pocit úplného uvolnenia a ľahkosti.
Cena: 60 min / 50 €

                                                                                                           

 
Masáž LOMI - LOMI (Havajská masáž)
 
Havajská masáž Lomi Lomi je luxusná masáž, ktorá hlboko relaxuje, detoxikuje a harmonizuje Váš organizmus. Vďaka špeciálnym technikám sa Vám uvoľnia energetické dráhy, čím sa nastolí v tele rovnováha, odstránia sa svalové bloky, uvoľnia kĺbne spojenia. Masíruje sa hlavne predlaktím, a do masáže sa rytmicky zapája celé telo maséra. Dlhé, jemné ťahy sa plynule striedajú so silnejšími tlakmi v pravidelnom, akoby tanečnom rytme. Je vhodná pri bolestiach pohybového aparátu, k regenerácii organizmu, po športovej záťaži, stimuluje lymfu, a tým rýchlejší odtok škodlivín. Klient je unášaný do sveta absolútnej relaxácie a uvoľnenia aj pomocou vôní exotických éterických olejov a jemnej upokojujúcej hudby.
Cena: 60 min / 50 €
90 min / 70 €

                                                                                                           
 
 
Reflexná masáž chodidiel
 
Metóda reflexnej masáže chodidiel vychádza z poznatku, že všetky zakončenia ľudského tela vyúsťujú do reflexných plôšok, ktoré zodpovedajú príslušným orgánom alebo oblastiam tela. Na chodidle máme veľké množstvo týchto reflexných plôch a akupresúrnych bodov. Chodidlo v podstate predstavuje zmenšený obraz ľudského tela. Masírovaním týchto bodov ovplyvňujeme funkciu celého tela a vďaka tomu i liečime. Reflexná masáž je vhodná pri strese, bolestiach chrbta, oslabení organizmu, či už ako prevencia alebo ako liečba. Masáž môže byť ľahko bolestivá, ako tomu pri tlakových masážach býva. Na konci budete mať príjemný pocit v nohách aj v celom tele. Tlakom a masírovaním reflexných plôšok na chodidlách je možné: zlepšiť celkovú látkovú výmenu, ovplyvniť bolesť chrbta a chrbtice, urýchliť hojenie po úraze alebo operatívnom zásahu, predchádzať vzniku ochorení. Telo sa stáva odolnejším, vyrovnanejším a po masáži má človek pocit ľahkých nôh.
Cena: 60 min / 25 €

                                                                                                           

 
Tantrická masáž
 
Tantra masáž je jeden z najúčinnejších spôsobov ako od seba odohnať každodenný stres a očistiť telo a myseľ od škodlivých vplyvov. Liečivá a uvoľňujúca masáž, ktorá regeneruje nielen Vaše telo, ale aj myseľ a stimuluje Vašu sexualitu. Dokáže uvoľniť stuhnuté svaly i napätie, osviežiť myseľ a upokojiť dušu. Zámerom tantrických masáží je uvoľniť a rozprúdiť energie a energetické procesy v tele. Pracujeme so sexuálnou energiou ako so základnou životnou esenciou, z ktorej sa rodí život. Masáž začína rituálom, pokračuje hladením rôznymi hebkými predmetmi, kožušinkou, pávím perím, lávovými kameňmi a pokračuje olejová masáž teplým prírodným olejom. Ak si budete želať, do masáže zahrnieme prirodzeným, citlivým spôsobom vaše jony.
Pri tantrickej masáži nemôžete očakávať akékoľvek požiadavky na uspokojenie svojich sexuálnych túžob a prianí.
Cena: 60 min / 120 €
90 min / 175 €


                                                                     
0915 333 363