Luxusné spoločníčky

Práca zoznamovacej manažérky (luxusnej spoločníčky) sa v dnešnej dobe spája so sofistikovanosťou, exkluzivitou a luxusom.
Zoznamovacie manažérky (luxusné spoločníčky) sú dámy s gráciou, zmyselnosťou a charizmou, nie ako si mnohí ľudía myslia, že sú to lacné prostitútky bez spoločenského bontónu. Opak je pravdou. Sú to typické dievčatá, ktoré máte možnosť vidieť všade okolo Vás. Ovplývaju prirodzenou krásou a šarmom. Spoločníčky tejto doby sú sebavedomé, vzdelané a rozhľadené, majú svoj štýl a vlastnú filozofiu života. Ich cieľavedomosť a disciplinovanosť ich predurčuje k tomu, aby boli úspešné. A verte, že naozaj sú. Ich spoločnosť je taká výnimočná , ako sú aj ony samé. Zoznamovacie manažérky (luxusné spoločníčky) sú dámy, ktoré robia spoločnosť svojmu klientovi s maximálnou diskrétnosťou a oddanosťou.

Čo je Ich úlohou? Úlohou zoznamovacej manažérky (luxusnej spoločníčky) je sprevádzať svojho klienta. Pre všetky spoločenské akcie (zábavy, plesy, vyhodnotenia súťaží, opier, divadiel a pod.), obchodné služobné cesty, (obchodné rokovania, kongresy, sympóziá, školenia a pod.), súkromné cesty (poznávacie cesty, pamätihodnosti, turistika, voľnočasové aktivity) a súkromné udalosti (významné výročia, dovolenky, zájazdy, a pod.) v Slovenskej republike a v zahraničí (všetky štáty sveta) pre klientov zo Slovenska a zahraničia, v zmysle požiadaviek klienta a ich vzájomnej dohody so zamestnávateľom. Sú vždy pripravené a ochotné spríjemniť všetky chvíle. Svoju prácu sa naučili brať ako dobrodružstvo, ktorého sú súčasťou aj ony samé. Nerobia svoju prácu amatérsky, čo ich robí profesionálkami, tak majú istotu, diskrétnosť a bezpečnosť, a pri svojej práci využívajú svoje agentúry, kontakty a tímy. A my sme jedným z nich. Naša vynikajúca povesť je založená na poctivom a čestnom poskytovaní služieb. Naše klientské portfólio tvoria zväčša TOP manažéri, známe osobnosti z oblasti médií, športu a súkr. podnikajúcich ľudí. V skratke muži, ktorí pri sebe potrebujú krásnu a inteligentnú ženu a vedia jej prednosti náležite finančne oceniť. 

„ Najlepšie je byť zdravý, bohatý a neznámy...“


Ak chcete byť súčasťou nášho tímu vyplňte formulár
Vytvorenie vášho profilu je zdarma. Za odstránenie profilu sa platí jednorázový administratívny poplatok 20€.

Lili
Gabika
Lenka
Nika
Oxana
Tamarita
Shantal